Thule Force 3 L ir plaša un izturīga jumta kaste, kas paredzēta gan ģimenes ceļojumiem, gan aktīvai brīvdienu dzīvei. Ar 450 l tilpumu tā nodrošina lielu kravas telpu, saglabājot aerodinamisku formu, kas samazina gaisa pretestību un troksni.
Galvenās īpašības:
- AeroSkin virsma: nodrošina izturību un saglabā elegantu izskatu, kas paredzēts ikdienas lietošanai un aktīva dzīvesveida prasībām;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Pārbaudīta drošība: pārbaudīta Thule testēšanas centrā, lai nodrošinātu uzticamību un ilglaicīgu izturību;
- Plāns, aerodinamisks dizains: samazina gaisa pretastību;
- Praktiski aksesuāri: iespējams papildināt ar iekšējo gaismu un rokturi vāka atvēršanai
- Dabiskā roktura konstrukcija: vāka dizains ļauj to viegli atvērt ar vienu roku.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melna matēta (Black matte) |
| Tilpums | 450 litri |
| Ārējie izmēri | 195 x 84.5 x 42.5 cm |
| Iekšējie izmēri | 187 x 73 x 37 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 18,7 kg |
| Maks. slēpju pāris | 5-7 |
| Maks. snovborda skaits | 3-5 |
| Maks. slēpju garums | 175 cm |
| Modeļa kods | 645700 |









Reviews
There are no reviews yet.