Thule Force 3 M ir vidēja izmēra, bet ļoti ietilpīga jumta kaste, kas apvieno praktiskumu un augstu izturību — lieliski piemērota ģimenes ceļojumiem, brīvdienu izbraucieniem un sporta ekipējuma pārvadāšanai. Ar 400 l tilpumu, tā nodrošina pietiekami daudz vietas bagāžai, vienlaikus saglabājot aerodinamisku dizainu, lai samazinātu troksni un vēja pretestību.
Galvenās īpašības:
- AeroSkin virsma: nodrošina izturību un saglabā elegantu izskatu, kas paredzēts ikdienas lietošanai un aktīva dzīvesveida prasībām;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Pārbaudīta drošība: pārbaudīta Thule testēšanas centrā, lai nodrošinātu uzticamību un ilglaicīgu izturību;
- Plāns, aerodinamisks dizains: samazina gaisa pretastību;
- Praktiski aksesuāri: iespējams papildināt ar iekšējo gaismu un rokturi vāka atvēršanai
- Dabiskā roktura konstrukcija: vāka dizains ļauj to viegli atvērt ar vienu roku.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melna matēta (Black matte) |
| Tilpums | 400 litri |
| Ārējie izmēri |
175 x 81 x 44 cm |
| Iekšējie izmēri | 167 x 69 x 38 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 16,5 kg |
| Maks. slēpju pāris | 4-6 |
| Maks. snovborda skaits | 3-4 |
| Maks. slēpju garums | 155 cm |
| Modeļa kods | 645200 |









Reviews
There are no reviews yet.