Thule Force 3 S ir kompakta, bet ietilpīga jumta kaste, kas paredzēta ikdienas lietošanai un ceļojumiem. Ar 300 litru tilpumu un stingru AeroSkin virsmu, tā apvieno praktiskumu ar aerodinamikas priekšrocībām, vienlaikus nodrošinot izturību un elegantu izskatu.
Galvenās īpāsības:
- AeroSkin virsma: nodrošina izturību un saglabā elegantu izskatu, kas paredzēts ikdienas lietošanai un aktīva dzīvesveida prasībām;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Pārbaudīta drošība: pārbaudīta Thule testēšanas centrā, lai nodrošinātu uzticamību un ilglaicīgu izturību;
- Plāns, aerodinamisks dizains: samazina gaisa pretastību;
- Praktiski aksesuāri: iespējams papildināt ar iekšējo gaismu un rokturi vāka atvēršanai
- Dabiskā roktura konstrukcija: vāka dizains ļauj to viegli atvērt ar vienu roku.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melna matēta (Black matte) |
| Tilpums | 300 litri |
| Ārējie izmēri | 140 x 89.8 x 38 cm |
| Iekšējie izmēri | 131 x 78 x 35 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 14,8 kg |
| Maks. slēpju pāris | N/A |
| Maks. snovborda skaits | N/A |
| Maks. slēpju garums | N/A |
| Modeļa kods | 645100 |









Reviews
There are no reviews yet.