Thule Motion 3 Sport ir plāna, aerodinamiska jumta kaste ar 300 l tilpumu — ideāli piemērota tiem, kas vēlas pievienot jumta kasti, bet nezaudēt plašumu automašīnas virsū citiem piederumiem, piemēram, velosipēdu vai kajaku turētājiem.
Galvenās īpašības:
- Aerodinamisks “wing-shape” dizains: samazina gaisa pretestību un troksni;
- Ergonomiska atvēršana un aizvēršana: ērta atvēršana ar vienu roku, pateicoties vāka konstrukcijai ar platu rokturi;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Piekļuve bagāžniekam: pilnīga piekļuve transportlīdzekļa bagāžniekam ar minimālu saskares ar jumta kastes risku;
- Papildu aksesuāri: pieejamo aksesuāru klāstā ietilpst jumta kastes iekšējais apgaismojums, vilkšanas siksna ērtai piekļuvei vākam un aizsargkastes odere.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns spīdīgs (Black glossy) |
| Tilpums | 300 litri |
| Ārējie izmēri | 188 x 65 x 42 cm |
| Iekšējie izmēri | 178 x 50 x 38 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 15 kg |
| Maks. slēpju pāris | 3-5 |
| Maks. snovborda skaits | 3-4 |
| Maks. slēpju garums | 175 cm |
| Modeļa kods | 639600 |






Reviews
There are no reviews yet.