Thule Pulse 2 M ir praktiska un uzticama jumta kaste, kas paredzēta ikdienas lietošanai, ceļojumiem un nedēļas nogales izbraucieniem, tas ir lielisks veids kā palielināt automašīnas bagāžas vietu. Tā apvieno plašu 400 l ietilpību, modernu aerodinamiski izstrādātu dizainu un vienkāršu, ātru uzstrādīšanu, padarot šo modeli par izcilu izvēli ikvienam autobraucējam, kam nepieciešama papildus vieta.
Galvenās īpašības:
- Plaša ietilpība: 400 litru kravas telpa un 75 kg kravnesība bagāžai, aprīkojumam, slēpēm, snovbordam;
- Aerodinamisks dizains: samazina vēja pretestību un skaņas līmeni braukšanas laikā;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Centrālais slēdzis: nodrošina drošu bagāžas aizvēršanu un ir saderīgs ar Thule One-Key sistēmu;
- Izturīga konstrukcija: izgatavots no izturīgas ASA-ABS plastmasas, kas iztur UV starus, skrāpējumus un dažādus laikapstākļus;
- Piekļuve bagāžniekam: pilnīga piekļuve transportlīdzekļa bagāžniekam ar minimālu saskares ar jumta kastes risku, pateicoties tās novietojumam uz transportlīdzekļa jumta priekšpusē.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns matēts (Black matte) |
| Tilpums | 400 litri |
| Ārējie izmēri | 175 x 81 x 42 cm |
| Iekšējie izmēri | 167 x 69 x 39 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 16 kg |
| Maks. slēpju pāris | 4-6 |
| Maks. snovborda skaits | 3-4 |
| Maks. slēpju garums | 155 cm |
| Modeļa kods | 610200 |









Reviews
There are no reviews yet.