Thule Vector Alpine – premium klases jumta kaste ar elegantu dizainu un augstu funkcionalitāti.
Thule Vector Alpine ir augstākās klases jumta kaste, kas apvieno sportisku, elegantu izskatu ar praktisku funkcionalitāti un augstu kvalitāti. Tā ir ideāls risinājums gan ģimenes ceļojumiem, gan aktīvas atpūtas braucieniem, piedāvājot 380 l ietilpību un stabilu konstrukciju mantu pārvadāšanai.
Galvenās īpašības:
- Elegants, sportisks dizains: nemanāma vāka un pamatnes integrēts dizains, kas akcentē automāšīnas vizuālo izskatu un samazina gaisa pretestību;
- Augstas kvalitātes salons: Integrēts apgaismojums kastes iekšpusē un filca oderēta pamatne uzlabotai aprīkojuma aizsardzībai;
- Balta jumta kastes iekšpuse: apvienojumā ar LED apgaismojumu atvieglo iekraušanu un izkraušanu naktī;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas un atvēršanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Piekļuve bagāžniekam: pilnīga piekļuve transportlīdzekļa bagāžniekam ar minimālu saskares ar jumta kastes risku;
- Iekļauts Thule kastes vāka pārsegs, lai uzglabāšanas laikā pasargātu jumta kasti no skrāpējumiem un putekļiem.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns metālisks (Black mettalic); pelēks matēts (Titan matte) |
| Tilpums | 380 litri |
| Ārējie izmēri | 228 x 88.5 x 32 cm |
| Iekšējie izmēri | 204.5 x 78 x 28 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 30 kg |
| Maks. slēpju pāris | 4-6 |
| Maks. snovborda skaits | 3-5 |
| Maks. slēpju garums | 200 cm |
| Modeļa kods | 613501; 613500 |










Reviews
There are no reviews yet.