Thule Vector M ir premium klases jumta kaste ar elegantu dizainu un augstu funkcionalitāti.
Thule Vector M ir izsmalcināta un sportiska jumta kaste, kas apvieno elegantu dizainu, augstu kvalitāti un praktiskas funkcijas, ideāla izvēle gan ģimenes ceļojumiem, gan aktīvai atpūtai. Ar 360 litru ietilpību tā piedāvā plašu vietu bagāžai, sporta inventāram vai sezonāliem piederumiem, nezaudējot stilīgu izskatu un ērtu lietošanu.
Galvenās īpašības:
- Elegants, sportisks dizains: nemanāma vāka un pamatnes integrēts dizains, kas akcentē automāšīnas vizuālo izskatu un samazina gaisa pretestību;
- Augstas kvalitātes salons: Integrēts apgaismojums kastes iekšpusē un filca oderēta pamatne uzlabotai aprīkojuma aizsardzībai;
- Balta jumta kastes iekšpuse: apvienojumā ar LED apgaismojumu atvieglo iekraušanu un izkraušanu naktī;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas un atvēršanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Piekļuve bagāžniekam: pilnīga piekļuve transportlīdzekļa bagāžniekam ar minimālu saskares ar jumta kastes risku;
- Iekļauts Thule kastes vāka pārsegs, lai uzglabāšanas laikā pasargātu jumta kasti no skrāpējumiem un putekļiem.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns metālisks (Black mettalic); pelēks matēts (Titan matte) |
| Tilpums | 360 litri |
| Ārējie izmēri | 212 x 88 x 33 cm |
| Iekšējie izmēri | 186 x 78 x 29.5 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 29 kg |
| Maks. slēpju pāris | 3-5 |
| Maks. snovborda skaits | 3-4 |
| Maks. slēpju garums | 185 cm |
| Modeļa kods | 613201; 613200 |









Reviews
There are no reviews yet.