Thule Pulse 2 L ir plaša un funkcionāla jumta kaste, kas sniedz līdz 450 litriem papildu bagāžas vietu. Lieliska izvēle ģimenes ceļojumiem, nedēļas nogales braucieniem vai sporta aprīkojuma pārvadāšanai. Tā apvieno izturīgu konstrukciju ar ērti lietojamu montāžas sistēmu un piekļuvi no abām pusem, nodrošinot ērtību un drošību.
Galvenās īpašības:
- Plaša ietilpība: 450litru kravas telpa un 75 kg kravnesība bagāžai, aprīkojumam, slēpēm, snovbordam;
- Aerodinamisks dizains: samazina vēja pretestību un skaņas līmeni braukšanas laikā;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Centrālais slēdzis: nodrošina drošu bagāžas aizvēršanu un ir saderīgs ar Thule One-Key sistēmu;
- Izturīga konstrukcija: izgatavots no izturīgas ASA-ABS plastmasas, kas iztur UV starus, skrāpējumus un dažādus laikapstākļus;
- Piekļuve bagāžniekam: pilnīga piekļuve transportlīdzekļa bagāžniekam ar minimālu saskares ar jumta kastes risku, pateicoties tās novietojumam uz transportlīdzekļa jumta priekšpusē.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns matēts (Black matte) |
| Tilpums | 450 litri |
| Ārējie izmēri | 194 x 84 x 39 cm |
| Iekšējie izmēri | 186 x 72 x 37 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 18.7 kg |
| Maks. slēpju pāris | 5-7 |
| Maks. snovborda skaits | 3-5 |
| Maks. slēpju garums | 175 cm |
| Modeļa kods | 610700 |









Reviews
There are no reviews yet.