Thule Force 3 XL ir plaša un izturīga jumta kaste ar 500 l tilpumu — ideāla izvēle ceļojumiem, ģimenes izbraucieniem un lielāku vai apjomīgu mantu pārvadāšanai. Tā apvieno ergonomisku dizainu, augstu drošības līmeni un lietotājam draudzīgas funkcijas, vienlaikus saglabājot aerodinamiskas īpašības.
Galvenās īpašības:
- AeroSkin virsma: nodrošina izturību un saglabā elegantu izskatu, kas paredzēts ikdienas lietošanai un aktīva dzīvesveida prasībām;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Pārbaudīta drošība: pārbaudīta Thule testēšanas centrā, lai nodrošinātu uzticamību un ilglaicīgu izturību;
- Plāns, aerodinamisks dizains: samazina gaisa pretastību;
- Praktiski aksesuāri: iespējams papildināt ar iekšējo gaismu un rokturi vāka atvēršanai
- Dabiskā roktura konstrukcija: vāka dizains ļauj to viegli atvērt ar vienu roku.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melna matēta (Black matte) |
| Tilpums | 500 litri |
| Ārējie izmēri | 215 x 87 x 43 cm |
| Iekšējie izmēri | 207 x 75 x 37 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 22 kg |
| Maks. slēpju pāris | 5-7 |
| Maks. snovborda skaits | 3-5 |
| Maks. slēpju garums | 200 cm |
| Modeļa kods | 645800 |









Reviews
There are no reviews yet.