Thule Motion 3 XXL Low ir izsmalcināta jumta kaste tiem, kam vajadzīga liela bagāžas ietilpība ar 450 litriem, bet vienlaikus — zemāks profils un stilīgs izskats. Šī kaste apvieno praktiskumu, drošību un estētisku dizainu, ideāli piemērota ģimenes ceļojumiem, sporta inventāram vai garākiem braucieniem.
Galvenās īpašības:
- Aerodinamisks “wing-shape” dizains: samazina gaisa pretestību un troksni;
- Zemais profils (augstums 37 cm): ideāli piemērota automašīnām ar ierobežotu augstumu, pazemes garāžām un maksimālai aerodinamikai;
- Ergonomiska atvēršana un aizvēršana: ērta atvēršana ar vienu roku, pateicoties vāka konstrukcijai ar platu rokturi;
- PowerClick stiprinājums: ātra, droša un intiutīva stiprinājuma sistēma, kas ar klikšķi norāda, kad jumta kaste ir droši piestiprināta;
- SlideLock sistēma: droša vāka aizslēgšanas funkcija;
- Divpusēja piekļuve: nodrošina ērtu piekļuvi jumta kastei no abām transportlīdzekļa pusēm;
- Piekļuve bagāžniekam: pilnīga piekļuve transportlīdzekļa bagāžniekam ar minimālu saskares ar jumta kastes risku;
- Papildu aksesuāri: pieejamo aksesuāru klāstā ietilpst jumta kastes iekšējais apgaismojums, vilkšanas siksna ērtai piekļuvei vākam un aizsargkastes odere.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns spīdīgs (Black glossy) |
| Tilpums | 450 litri |
| Ārējie izmēri | 232 x 92 x 37 cm |
| Iekšējie izmēri | 220 x 77 x 33 cm |
| Kravnesība | 75 kg |
| Svars | 25 kg |
| Maks. slēpju pāris | 5-7 |
| Maks. snovborda skaits | 3-5 |
| Maks. slēpju garums | 215 cm |
| Modeļa kods | 639500 |









Reviews
There are no reviews yet.