Thule VeloCompact 3(4) velo ir viegls, kompakts un augstas kvalitātes velosipēdu bagāžnieks, kas paredzēts 3 velosipēdu (ar iespēju paplašināt līdz 4 velosipēdiem, iegādājoties atsevišķi adapteri) transportēšanai uz automašīnas sakabes āķa. Tas ir viens no populārākajiem Thule risinājumiem ģimenēm un aktīvās atpūtas cienītājiem, pateicoties tā praktiskumam, stabilitātei un pārdomātai konstrukcijai. Bagāžnieks izceļas ar savu praktisko salokāmo dizainu, kas ļauj to ērti uzglabāt, kā arī noliekšanas funkciju, kas nodrošina piekļuvi bagāžniekam pat tad, kad velosipēdi ir uzstādīti.
Galvenās īpašības:
- Ērta uzstādīšana: regulējams, ar vienu roku lietojams savienojums velosipēda turētāja vienkāršai un ērtai uzstādīšanai;
- Drošs stiprinājums: vienkārša un droša velosipēdu piestiprināšana, pateicoties noņemamām velosipēdu svirām ar fiksējamām pogām
- Bagāžnieka piekļuve: vienkārša piekļuve automašīnas bagāžniekam pat ar piestiprinātiem velosipēdiem, pateicoties viedajam kājas pedāļa noliekšanas mehānismam;
- Uzglabāšanas risinājums: velo turētājs ir salokāms kompaktā izmērā, lai to būtu viegli uzglabās nelielās telpās vai automašinas bagāžniekā;
- Universāla saderība: saderīgs ar liela izmēra velosipēdiem pateicoties maināmam ratu balstu attālumam.
- Samazināts zādzības risks: turētājā ir slēdzeņu sistēma, kas samazina zādzības risku, taču negarantē pilnību aizsardzību. Papildu drošībai ieteikums izmantot Thule trošu slēdzeni, Thule riteņu siksnu slēdzeni.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns/sudrabs |
| Maks. velosipēdu skaits | 3 (4) |
| Maks. velosipēda svars | 25 kg |
| Kravnesība | 60 kg |
| Izmēri130 x 56 x 76 cm | 128 x 75 x 79 cm |
| Izmēri salocītā veidā | 103 x 72 x 36 cm |
| Svars | 19.6 kg |
| Atbilst rāmja izmēriem | 22-80 mm |
| Attālums starp riteņiem | 19 cm |
| Maks. velo garums starp riteņiem | 1250 mm |
| Maks. riteņa izmērs (diametrs collas) | 29″ |
| Maks. riepas platums (collas) | 3″ |
| Elektropadeves ligzda | 13-pin |
| Preces kods | 926002 |










Reviews
There are no reviews yet.