Thule VeloCompact 2 velo ir viegls, kompakts un augstas kvalitātes velosipēdu turētājs, kas paredzēts 2 velosipēdu transportēšanai uz automašīnas sakabes āķa. Tas ir ideāls risinājums ikdienas lietošanai un aktīvai atpūtai – gan ceļa, gan kalnu, gan e-velosipēdiem. Bagāžnieks izceļas ar savu praktisko salokāmo dizainu, kas ļauj to ērti uzglabāt, kā arī noliekšanas funkciju, kas nodrošina piekļuvi bagāžniekam pat tad, kad velosipēdi ir uzstādīti.
Galvenās īpašības:
- Ērta uzstādīšana: regulējams, ar vienu roku lietojams savienojums velosipēda turētāja vienkāršai un ērtai uzstādīšanai;
- Drošs stiprinājums: vienkārša un droša velosipēdu piestiprināšana, pateicoties noņemamām velosipēdu svirām ar fiksējamām pogām
- Bagāžnieka piekļuve: vienkārša piekļuve automašīnas bagāžniekam pat ar piestiprinātiem velosipēdiem, pateicoties viedajam kājas pedāļa noliekšanas mehānismam;
- Uzglabāšanas risinājums: velo turētājs ir salokāms kompaktā izmērā, lai to būtu viegli uzglabās nelielās telpās vai automašinas bagāžniekā;
- Universāla saderība: saderīgs ar liela izmēra velosipēdiem pateicoties maināmam ratu balstu attālumam.
- Samazināts zādzības risks: turētājā ir slēdzeņu sistēma, kas samazina zādzības risku, taču negarantē pilnību aizsardzību. Papildu drošībai ieteikums izmantot Thule trošu slēdzeni, Thule riteņu siksnu slēdzeni.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns/sudrabs |
| Maks. velosipēdu skaits | 2 |
| Maks. velosipēda svars | 25 kg |
| Kravnesība | 46 kg |
| Izmēri130 x 56 x 76 cm | 130 x 56 x 76 cm |
| Izmēri salocītā veidā | 106 x 66 x 30 cm |
| Svars | 14.2 kg |
| Atbilst rāmja izmēriem | 22-80 mm |
| Attālums starp riteņiem | 19 cm |
| Maks. velo garums starp riteņiem | 1250 mm |
| Maks. riteņa izmērs (diametrs collas) | 29″ |
| Maks. riepas platums (collas) | 3″ |
| Elektropadeves ligzda | 13-pin |
| Preces kods | 924003 |










Reviews
There are no reviews yet.