Thule FastRide ir elegants un daudzpusīgs jumta velo turētājs, kas nodrošina ātru, ērtu un drošu velosipēda transportēšanu uz automašīnas jumta – velosipēdiem līdz 18 kg.
Galvenās īpāšības:
- Piemērots velosipēdiem ar disku bremzēm;
- Ērta uzstādīšana: turētājs nodrošina ātru un vienkāršu velosipēda uzstādīšanu uz automašīnas jumta, izmantojot dakšas stiprinājumu, kas piemērots quick-release riepām;
- Drošs stiprinājums: pievilkšanas spēka ierobežotājs Thule AcuTight, kas noklikšķ, kad tiek sasniegts optimālais griezes spēks. Regulējama aizsargriteņa siksna droši notur aizmugurējo riteni vietā;
- Viegli pārslēdzams: turētāju ātri un vienkārši var pārvietot no vienas automašīnas puses uz otru;
- Drošība pret zādzībām: var pieslēgt gan velosipēdu pie turētāja, gan turētāju pie jumta šķērsstieņiem.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns |
| Maks. velosipēda svars | līdz 18 kg |
| Izmēri | 135 x 22 x 9.2 cm |
| Svars | 3.3 kg |
| Piemērots apaļu rāmju izmēriem | visiem |
| Piemērots ovāliem rāmju izmēriem | visiem |
| Maks. riepas platums (collas) | 3″ |
| Preces kods | 564001 |













Reviews
There are no reviews yet.