Thule FreeRide ir vienkāršs, stabils un uzticams jumta velo turētājs, kas paredzēts velosipēda transportēšanai uz automašīnas jumta – velosipēdiem līdz 17 kg.
Galvenās īpāšības:
- Droša fiksācija: stabils rāmis ar ātrās atbrīvošanas sistēmu nodrošina velosipēda stingru piestiprināšanu pie turētāja;
- Droša pārvadāšana: izturīgi un vienkārši lietojami ratu satvērēji drošai pārvadāšanai;
- Šķērsstieņu saderība: komplektā viss nepieciešamais uzstādīšanai uz Wingbar un SquareBar stieņiem;
- Drošība pret zādzībām: var pieslēgt gan velosipēdu pie turētāja, gan turētāju pie jumta šķērsstieņiem (slēdzenes iekļautas komplektā).
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Alumīnija |
| Maks. velosipēda svars | līdz 17 kg |
| Izmēri | 149 x 21 x 8.4 cm |
| Svars | 3.5 kg |
| Piemērots apaļu rāmju izmēriem | 22-70 mm |
| Piemērots ovāliem rāmju izmēriem | 65×80 mm |
| Maks. riepas platums (collas) | 3″ |
| Preces kods | 532002 |









Reviews
There are no reviews yet.