Thule UpRide ir inovatīvs jumta velo turētājs, kas nodrošina ātru, ērtu un drošu velosipēda transportēšanu uz automašīnas jumta – velosipēdiem līdz 20 kg. Tas nodrošina augstu aizsardzību velosipēda rāmim, nepieprasot saskari ar to, tas padara šo risinājumu piemērotu arī oglekļa rāmja velosipēdiem. Turētājs ir piemērots visu veidu velosipēdiem, sākot ar kalnu velosipēdiem līdz platiem velosipēdiem. Thule UpRide uzstādīšana abās automašīnas jumta pusēs ir ātra, vienkārša un droša.
Galvenās īpāšības:
- Nav kontakts ar velosipēda rāmi: velosipēda rāmis nesaskaras ar turētāju, jo āķis droši satver priekšējo riteni;
- Daudzpusīgs dizains: piemērots velosipēdiem ar oglekļa šķiedras rāmjiem, kā arī velosipēdiem ar netradicionālu rāmja dizainu, aizmugurējo piekari un pudeļu turētājiem;
- Viegli pārslēdzams: turētāju ātri un viegli var pārvietot no vienas automašīnas puses uz otru;
- Drošs stiprinājums: velo turētāja aizmugurējā siksna ātri nostiprina aizmugurējo riteni pie velo turētāja;
- Saderība: der 20 –29 collu riteņu velosipēdiem ar riepām līdz 3 collu platumam (līdz 5 collām ar Thule UpRide Fatbike adapteri, pārdodams atsevišķi);
- Drošība pret zādzībām: var pieslēgt gan velosipēdu pie turētāja, gan turētāju pie jumta bagāžieka (slēdzenes iekļautas komplektā).
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns un alumīnijs |
| Maks. velosipēda svars | līdz 20 kg |
| Izmēri | 163 x 31.5 x 10.5 cm |
| Svars | 7.7 kg |
| Piemērots apaļu rāmju izmēriem | visiem |
| Piemērots ovāliem rāmju izmēriem | visiem |
| Maks. riepas platums (collas) | 3″ (līdz 5″ ar Thule UpRide Fatbike adapteri, pārdodams atsevišķi) |
| Preces kods | 599001 |











Reviews
There are no reviews yet.