Thule ProRide ir augstas klases jumta velo turētājs, kas nodrošina ātru, ērtu un drošu velosipēda transportēšanu uz automašīnas jumta – velosipēdiem līdz 20 kg. Uzstādiet un nostipriniet velosipēdu no abām automašīnas pusēm, pateicoties velosipēdu turētāja vienkāršai pārslēgšanai no vienas puses uz otru bez instrumentu palīdzības.
Galvenās īpāšības:
- Ērta uzstādīšana: velosipēds tiek automātiski pozicionēts un stingri nostiprināts, pateicoties unikāli izstrādātajam rāmja turētājam un riteņu paplātei;
- Drošs stiprinājums: griezes momenta ierobežotājs rāda, kad velosipēds ir pareizi nostiprināts un mīkstie ķepu spilventiņi aizsargā velosipēda rāmi no bojājumiem;
- Stabili riteņi: riteņu turētāji ar diagonālām ātri atbrīvojamām siksnām tur riteņus vietā, samazinot svārstības brauciena laikā;
- Viegli pārslēdzams: turētāju ātri un bez instrumentiem var pārvietot no vienas automašīnas puses uz otru;
- Augsta saderība: iekļauti T-track adapteri, kas der Thule jumta šķērsstieņiem (WingBar, WingBar Edge, SlideBar u.c.);
- Drošība pret zādzībām: var pieslēgt gan velosipēdu pie turētāja, gan turētāju pie jumta bagāžieka (atslēgas sistēma saderīga ar Thule One Key System).
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns un alumīnijs; Melns |
| Maks. velosipēda svars | līdz 20 kg |
| Izmēri | 145 x 32 x 8.5 cm |
| Svars | 4.2 kg |
| Piemērots apaļu rāmju izmēriem | 22-80 mm |
| Piemērots ovāliem rāmju izmēriem | 80×100 mm |
| Maks. riepas platums (collas) | 3″ |
| Preces kods | 598001 (melns un alumīnijs); 598002 (melns) |













Reviews
There are no reviews yet.