Thule TopRide ir augstas klases jumta velo turētājs, kas apvieno drošu fiksāciju, ērtu uzstādīšanu un plašu saderību, ideāli piemērots sporta un kalnu velosipēdiem ar disk-bremzēm vai thru-axle sistēmām. Piemērots velosipēdiem līdz 18 kg.
Galvenās īpāšības:
- Piemērots velosipēdiem ar disku bremzēm;
- Plaša saderība: viegli uzstādāmi velosipēdi ar caurejošu asi (9-15 mm) un standarta velosipēdi ar ātrās atbrīvošanas sistēmu (9 mm). Izmantojot papildu adapteri arī piemērots velosipēdiem ar 20×110 mm caurejošu asi;
- Ērta uzstādīšana: turētājs nodrošina ātru un vienkāršu velosipēda uzstādīšanu uz automašīnas jumta, izmantojot dakšas stiprinājumu, kas piemērots quick-release riepām;
- Drošs stiprinājums: pievilkšanas spēka ierobežotājs Thule AcuTight, kas noklikšķ, kad tiek sasniegts optimālais griezes spēks. Ērta un vienkārša dakšveida adaptera uzstādīšana nodrošina drošu velosipēda fiksāciju
- Viegli pārslēdzams: turētāju ātri un vienkārši var pārvietot no vienas automašīnas puses uz otru;
- Drošība pret zādzībām: var pieslēgt gan velosipēdu pie turētāja, gan turētāju pie jumta šķērsstieņiem.
Tehniskie parametri:
| Krāsa | Melns |
| Maks. velosipēda svars | līdz 18 kg |
| Izmēri | 140 x 21 x 15.3 cm |
| Svars | 3.5 kg |
| Piemērots apaļu rāmju izmēriem | visiem |
| Piemērots ovāliem rāmju izmēriem | visiem |
| Maks. riepas platums (collas) | 3″ |
| Preces kods | 568001 |













Reviews
There are no reviews yet.